Время в движении  3 часов 56 минут

Время  8 часов 48 минут

Координаты 3581

Загружено 27 мая 2018 г.

Записано мая 2018

-
-
527 м
1 м
0
5,9
12
23,79 км

Просмотрено 556 раз, скачано 6 раз

рядом с Keler, İzmir (Türkiye)

Malta Mahallesi,Tahtalı Barajı İZSU güvenlik noktasından yürüyüşe başladık.
Malta Şelalesi yolu ile Karacadağ eskiköy göletine, oradan da Özdere Çukuraltı Mahallesi'ne indik. Havanın elverişli olması sonucunda, yaklaşık 19 kilometrelik yürüyüşümüzü deniz banyosuyla taclandırdık.
Parkur boyunca iki yerde içme suyu kaynağı var. Genellikle orman yolları kullanılıyor. Parkur boyunca çok az patika yürüyüşü var. Yürüyüş sezonunun başında ve sonundaki haftalarda programa almak iyi olur.
Çok güzel bir yürüyüş ve deniz etkiliği günüydü.
NOT: Kayıt cihazını kapatmayı unuttuğumuzdan, parkur 18,4 kilometrede bittiği halde buradaki daha fazla görülüyor. Yürüdüğümüz parkur uzunluğu, normal olarak 18.4 kilometredir.
фото

MALTA ŞELALESİ

фонтан

ÇEŞME

панорама

ESKİKÖY GÖLETİ

фонтан

ESKİ ÇEŞME YERİ

Daha önceki yürüyüşlerimizde burada, orman yolu kenarında yaz kış suyu akan bir çoban çeşmesi vardı. Son zamanlarda yapılan orman gençleştirmesi çalışmaları nedeniyle maalesef su kaynağımız yok olmuş. Burası , biz doğa yürüyüşçüleri için çok güzel bir mola yeriydi. Boruların boş olduğunu görmek bizi üzdü.
Риск

DERE YATAĞI PATİKASI

Bu dere yatağında su yokken bile yürümek çok riskli. Kış mevsiminde su olunca ya da kayalar ıslak olduğu zaman çok daha riskli olacağı kesin.
Пикник

MOLA YERİ

Mevsim nedeniyle, yangın riski almamak için yemek molamızı orman yolu üzerinde yaptık.
панорама

ÇUKURALTI'NA İNİŞ PATİKASI

Çok güzel bir patika. İnsan yürümeye doyamıyor, ama çok kısa.
Пляж

ÇUKURALTI

İlkbaharın son günlerinde güzel bir hava ve ılık bir deniz suyu... Ramazan ayı olunca da, günlerden pazar olsa da plaj bomboş. Çok güzeldi doğrusu...

Комментарии

    Вы можете или этот маршрут