Время  один день 19 минут

Координаты 3583

Загружено 11 ноября 2012 г.

Записано ноября 2012

 • Оценка

   
 • Информация

   
 • Легко следовать

   
 • Пейзаж

   
-
-
2 396 м
273 м
0
7,8
16
31,04 км

Просмотрено 2882 раз, скачано 255 раз

рядом с Karā Rūd, Ardabīl (Iran)

با ماشین خود تا اسالم رفتیم و همانجا ماشین را در محل مطمئنی پارک نموده و تا خلخال با تاکسی طی کردیم. پاییز بود و مسیر فوق چنان زیبا بود که بارها باید ماشین را متوقف کرده و عکس میگرفتیم ولی چه کنیم که رانندگی با ما نبود.
از خلخال به سمت اندبیل و سپس نهایتا تا تفرجگاه میر عدیل را نیز با تاکسی رفتیم. ساعت حدود یازده بود که پای در راه نهادیم. از میر عدیل باید وارد مسیر سمت راستی بشویم. مسیر ابتدا شیب دار است و شما باید تا کمی کمتر از دوکیلومتر را در مسیر شیبداری طی کنید ( حدودا سیصد متر نیز ارتفاع می گیرید) تا به بالای گردنه ای میرسیم که منظره زیبایی را در پیش چشمانمان قرار می دهد.
از این به بعد هم در مسیر را درجاده ادامه میدهیم تا به خانه های ییلاقی میرسیم. در زمان پیمایش ما این خانه ها خالی از سکنه بودند.
و بعد این مسیر زیبا با شیب ملایمش ادامه پیدا میکند و پوششهای متنوعی را در راه میبینیم. از داخل جنگل هم رد میشویم و البته جاهایی از مسیر شیب زیاد بود. ( بد نیست اشاره کنم که در قسمتی از مسیر ما از پاکوب خارج شده ایم و مسیر با شیب بیشتری را از دل درختان جنگل عبور کرده ایم تا باز به پاکوب برسیم.). هوا مه الود بود و ما باید قبل از تاریکی به روستای ناو میرسیدیم که البته محقق نشد. کمی قبل از تاریکی به خانه های ییلاقی متروکه ای رسیدیم و تصمیم بر این شد که شب مانی را همانجا انجام دهیم.
صبح زود براه افتادیم و حدود یک ساعت بعد به روستای ناو رسیدیم. در این روستا امکان شب مانی و خانه های روستایی جهت اقامت وجود دارد.
ادامه مسیر از جاده خاکی روستا بود و در کنار رودخانه. مسیر نیز دیگر تقریبا شیبی نداشت. عبور از دل خانه های تک و توک روستایی و زیبا و دیدن جنگل زیبای پاییزی که البته هر چه جلوتر میرفتیم سبز تر میشد و از حال و هوای پاییزی ان کاسته میشد.
مسیر از جاده جدا شده و در کنار رود ادامه یافت تا نهایتا ساعت 1 بعد از ظهر بود که به جاده اسفالت رسیدیم و این پیمایش 31 کیلومتری و زیبا به پایان رسید . با ماشین دوباره به اسالم بازگشتیم و رفتیم تا ناهار را در رستوران خوبی در ماسال به همراهی دوستان صرف کنیم....
Маршрутная точка

تفرجگاه میر عدیل

Информация

اندبیل

Горный перевал

گردنه

Информация

خانه های ییلاقی

Кемпинг

محل شب مانی

Информация

روستای ناو

Информация

انتهای مسیر- جاده اسفالت

7 комментариев

 • Фото moo_hj

  moo_hj 26.05.2015

  جای توضیحات مبسوطی که همیشه مکمل مسیر هست به قلم زیباتان خالی است

 • Фото Peyman Amiri

  Peyman Amiri 15.05.2016

  صرف نظر از توضیحات ، مسیر آپلود شده فاقد هرگونه علامتهای مشخصه های مسیر است . تراک خالی برای ناوبری زیاد کاربردی نیست

 • Фото Davoud Fazaeli

  Davoud Fazaeli 15.05.2016

  توضیحات و نقاط راهنما اضافه شدند.فایل اولیه فایلی قدیمی بود که اصلاح گردید

 • Фото Peyman Amiri

  Peyman Amiri 15.05.2016

  از اشتراک گذاری مسیر وگزارش برنامه تون سپاسگزارم

 • Фото majid cheraghi

  majid cheraghi 04.07.2018

  درود
  میشه بی زحمت شماره نیسان از روستای ناو تا دریابین بهم بدید.
  ممنون

 • Фото javad fallahi

  javad fallahi 23.08.2018

  It Was an amazing trail inside the beautiful mountain and jungles . it was one night and 2days hiking with heavy backpack and after that went to gisoom jungle that was amazing and first and best trail that i had. :)

 • Фото javad fallahi

  javad fallahi 15.07.2019

  Я был на этом маршруте  Посмотреть еще

  It Was an amazing trail inside the beautiful mountain and jungles. it was one night and 2days hiking with a heavy backpack and after that went to the gisoom jungle that was an amazing and first and best trail that I had. :)

Вы можете или этот маршрут