-
-
1 370 м
714 м
0
5,4
11
21,76 км

Просмотрено 2582 раз, скачано 49 раз

рядом с Tersovane, Ivano-Frankivsk (Ukraine)

Бистриця - Плоска - Товстий Грунь (?) - Довга - Буковель / Паляниця / ПоляницяДо́вга — гора в масиві Ґорґани (Українські Карпати). Розташована в південній частині Надвірнянського району Івано-Франківської області, на північний захід від села Поляниці, неподалік від гірськолижного курорту Буковель.
Висота 1371,3 м (за іншими даними — 1370,8 м). Північні та південні схили круті, північно-західний схил пологий. Вершина Довгої частково незаліснена; є кам'яні осипища.
Північно-західний схил переходить у пологий хребет, який тягнеться на північний захід до гори Плоскої (1352,6 м). На північ від вершини розташований пішохідний перевал Столи (1130 м).


Пло́ска — гора в масиві Ґорґани (Українські Карпати). Розташована в межах Надвірнянського району Івано-Франківської області та Рахівського району Закарпатської області (лише південно-східні схили гори).
Висота 1352,6 м. Гора має форму витягнутого з південного сходу на північний захід хребта. Північно-східні, західні та південні схили дуже стрімкі. Вершина незаліснена; є кам'яні осипища.
На північний захід від гори розташоване село Бистриця, на південний схід — село Чорна Тиса. До Другої світової війни через вершину проходив польсько-чехословацький кордон.

Комментарии

    Вы можете или этот маршрут