-
-
1 003 m
107 m
0
62
123
246,85 km

Просмотрено 29 раз(а), скачено 0 раз(а)

рядом с Volovets, Transcarpathia (Ukraine)

Церковь Св. Николая Чудотворца, XVII в., 1785 в с.Подобовец Межгорского района
Магазин сыров
Церковь Рождества Пресвятой Богородицы – настоящий памятник закарпатскому средневековью. Построенный в 1762 году.
В історико-військовому музеї "Лінія Арпада" представлена унікальна колекція військового спорядження часів Другої світової війни. Крім цього, відновлені тогочасні бункери, які відкриті для відвідувачів. Сьогодні відтворені чотири бункери, фундаменти, стіни і перекриття яких збереглися.
Музей під відкритим небом за типом Пирогово, але має залізничну спеціалізацію - багато присвячено карпатської вузькоколійці.
«Старе село» - перший сільський музей архітектури та побуту на Закарпатті. Розташований він між синіми хвилями річки Колочавки та вічнозеленим масивом Чертежика. На його території відтворено село стародавньої Верховини із колочавських експонатів, які ознайомлюють із 300-річною історією побуту місцевих жителів.
Церква Святого Духа в селі Колочава. Напис на перекладині цієї споруди свідчить, що вона зведена в 1795 році. Це тридільна церква з двох зрубів, досконала в пропорціях, головні об’єми збалансовані по горизонталі і вертикалі. Вежа споруди завершена бароковим ансамблем, а це гранчаста баня з дахом та кулясті главки, дах ґонтовий.
дерев’яна церква Покрови Пресвятої Богородиці, яка датується 1817 роком, про що свідчить напис на одвірку. Споруда знаходиться на висоті близько 900 метрів над рівнем моря.
Озеро утворилося в результаті потужного зсуву, спричиненого землетрусом близько 10 тисяч років тому. На висоті 989 м гірські кам'янисті породи стали на шляху швидкого струмка, утворивши греблю і повністю перегородивши вузьку долину. Улоговина, що при цьому виникла, заповнилася водою трьох гірських струмків.
Мальовниче водосховище розкинулося на річці Теребля, у районі села Колочава під назвою Мерешор. Проте більша частина водойми та гребля розташовані у селі Вільшани Хустського району. Поміж лісистими горами переливається смарагдом вода, яку несе сюди річка аж із Синевирського озера.
Реабілтаційний Центр бурого ведмедя

Комментарии

    You can or this trail