tanijazoj
36 3 26

Время  один час 46 минут

Координаты 3004

Загружено 6 ноября 2017 г.

Записано ноября 2017

-
-
38 м
4 м
0
5,5
11
21,89 км

Просмотрено 270 раз, скачано 3 раз

рядом с Orikum, Vlorë (Albania)

Ka depozitim te shumte te mbetjeve ne postobllokun e dyt te Pashalimanit dhe me pak ne ghiret brenda PKD.
Фото

Foto

Mbetje ne hyrje te RNM Te postoblloku i dyt rreth 3 m kub
Фото

Foto

Ne vazhdim mbetjet ne rritje rreth 5 m kub
Фото

Foto

Mbetje Rroguz e pare Akuakultura
Фото

Foto

Koprift mbetje ne plazh
Фото

Foto

Zhabovel mbetje ne plazh
Фото

Foto

mbetje Zhabovel
Фото

Foto

Dhelper e ngordhur midis Zhabovelit dhe Shen Vasilit
Фото

Foto

Cipi Shkarpes mbetje ne plazh
Фото

Foto

Lugu i Velet mbetje arka shkume deti
Фото

Foto

Perroi Dhim Kushtes
Фото

Foto

Shume pak mbetje ne Shen Jan

Комментарии

    Вы можете или этот маршрут