Search for:

Board index  »  Questions, help, problems... all about Wikiloc  »  Wiciloc rota hataları

PostPosted: 25 Feb 2020, 15:17 Reply with quote Report this post
Cep telefonuma wiciloc uygulamasını indirdim. Premium üye oldum. Rota kayderken yol üzerinde olmayan, hatta rotamın çok dışında yerleride o rotada yürümüşüm gibi gösteriyor. Google earth için indirim yaptığımda gitmediğim yürümediğim yerler rotam içinde görünüyor. Bu konuda wiciloc yetkililerine yazmak istiyorum ama sitede yazacak adres bulamadım.
Yardım eder misiniz?

Trails from hasbey
PostPosted: 26 Feb 2020, 04:47 Reply with quote Report this post
Hello, hasbey.

You can send an email to Wikiloc technical support using the link Contac Us that you can find at the end of every article in the Help Center.

Best regards.

Trails from Nofahuer
PostPosted: 26 Feb 2020, 09:09 Reply with quote Report this post
hasbey wrote:
Cep telefonuma wiciloc uygulamasını indirdim. Premium üye oldum. Rota kayderken yol üzerinde olmayan, hatta rotamın çok dışında yerleride o rotada yürümüşüm gibi gösteriyor. Google earth için indirim yaptığımda gitmediğim yürümediğim yerler rotam içinde görünüyor. Bu konuda wiciloc yetkililerine yazmak istiyorum ama sitede yazacak adres bulamadım.
Yardım eder misiniz?

PC'den wikiloc.com web sitesinden browser ile hesabınızla giriş yapıp rotanızı haritada görüntülediğinizde düzgün görünüyor mu ?

Trails from Selçuk Keleş
PostPosted: 26 Feb 2020, 15:37 Reply with quote Report this post
Selçuk Keleş wrote:
hasbey wrote:
Yardım eder misiniz?

PC'den wikiloc.com web sitesinden browser ile hesabınızla giriş yapıp rotanızı haritada görüntülediğinizde düzgün görünüyor mu ?

Teşekkür ederim.

Trails from hasbey
All times are UTC
Page 1 of 1
4 posts